neděle 3. března 2013

Krojované panenky

U nás ve městě probíhá až do dubna výstava Krojované panenky. Expozice sice není rozsáhlá, zato je zajímavě utvořena. Panenky pocházejí ze soukromé sbírky. Autorka na nich představuje kroje z různých oblastí. Kroj na panence je věrnou kopií kroje na fotografii, kterou najdete hned vedle vystavené panenky. 
Tady je malé nahlédnutí:

A my jsme doma oblékli jednu starobylou panenku taky. Nemá sice kroj, ale není už nahá a může se předvést a nebýt pořád zavřená ve skříňce.

8 komentářů:

 1. Ivanko, moc děkuji za reportáž z výstavy, mám to daleko, tak jsem ráda, že se mohu alespoň takhle mrknout...
  Šatičky si uháčkovala nádherné!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, děkuji za komentář a pochvalu.
   Přeju hezký večer.
   Ivana

   Vymazat
 2. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ivanko, škoda, že nebydlím blízko, hned by jsem se šla na výstavu podívat. Panenky mám ráda, to mi přetrvalo z dětství a ta tvoje s novými šatičky je kouzelná.
  Iva

  OdpovědětVymazat
 4. Jů, ty jsou nádherné....
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 5. Iví, jsou krásné. Hned bych jela na výstavu.
  Ahoj. Lenka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milá slova.