pondělí 9. května 2016

Škola v přírodě - ohlédnutí

Každý rok jezdíme s dětmi na týdenní ozdravný pobyt. Tentokrát jsme odjeli už v prvním květnovém týdnu na Prostřední Bečvu. Počasí nás zpočátku trochu strašilo, ale nakonec jsme vůbec nezmokli, i když se občas zatáhlo a ve středu byla mlha. Všechny děti byly moc spokojené, jídlo i ubytování skvělé a program Za pokladem Nilu, který byl pro nás připraven, perfektní. Dopoledne jsme oprášili učivo, ale jinak jsme byli pořád venku a sbírali egyptské body. Tady je malé ohlédnutí z okolní krajiny:
Dnes jsme se zase všichni sešli ve třídě a pustili jsme se znovu do školní práce. A protože děti jsou šikovné a procvičování prstíků je důležité, dali jsme se do tkaní v připravených keramických rámečcích.

Někdo je rychlejší, někdo pečlivější, všichni se moc snažili.
A tenhle šikula, mimochodem dobrý hokejista, si svou tkanou mandalu už odnesl domů.8 komentářů:

 1. Krásné mandaly...úžasný nápad. Je vidět, že jste si školu v přírodě užili..krásné dny..Inka

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezké mandaly a šikovné děti. Hezké dny. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Ivka to sú ale šikovné deťúrence. Krásny deň. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko, díky! Jsou šikovní a není jich ve třídě moc, máme tu i děti s poruchami chování a paní asistentku, takže jsme na ně dvě - skoro přesila:-)
   Ivana

   Vymazat
 4. Teda to jsou vytvory, super! A smekam i pred hlidanim cele tridy deti po dobu nekolika dnu. Mozna si mnoho lidi neuvedomi, co je to za starost, namahu, zodpovednost, i kdyz verim, ze i radost:-). M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jezdím na tyhle školy v přírodě ráda. Děti se ukážou v úplně jiném světle, učitel je víc pozná. Máš pravdu, že je to namáhavé, jak v přípravě, realizaci a pak obavy, aby se nic nestalo (zachranářský vrtulník už jsem taky zažila...) Letos jsme měli na pomoc i skupinů mladíků, kteří si děti brali na starost hlavně odpoledne a organizovali soutěže. Byli moc šikovní! Vrátili jsme se v pořádku a to je hlavní! Za komentář děkuji!
   Ivana

   Vymazat

Děkuji za vaše milá slova.